Wtorek, 27 lutego 2007 · Komentarze(0)

Poniedziałek, 26 lutego 2007 · Komentarze(0)

Pierwszy trening w tym roku.

Pierwszy trening w tym roku.
Trasa: Janowice - Kozy - Kobiernice - Kęty - Oświęcim - Brzeszcze - Bestwina - Janowice.

Czasówka:
Od centrum Kęt do krzyżówki w Oświęcimiu - 17 km w czasie 30 minut na oponach Continental Vapor 28x2,1 , wiatr w plecy.

Piątek, 23 lutego 2007 · Komentarze(0)

Czwartek, 22 lutego 2007 · Komentarze(0)

Środa, 21 lutego 2007 · Komentarze(0)

Wtorek, 20 lutego 2007 · Komentarze(0)

Poniedziałek, 19 lutego 2007 · Komentarze(0)

Niedziela, 18 lutego 2007 · Komentarze(0)

Czwartek, 15 lutego 2007 · Komentarze(0)