Pierwszy trening w tym roku. Niedziela, 25 lutego 2007 · Komentarze(0) Pierwszy trening w tym roku.Trasa: Janowice - Kozy - Kobiernice - Kęty - Oświęcim - Brzeszcze - Bestwina - Janowice.Czasówka:Od centrum Kęt do krzyżówki w Oświęcimiu - 17 km w czasie 30 minut na oponach Continental Vapor 28x2,1 , wiatr w plecy.